Smoothie owocowe z wodą kokosową

smoothie owocowe

Lubimy smoothie owocowe. Głównie dlatego, że ma w sobie moc witamin, ale też w związku z tym, że mamy wpływ na to, co się w nim znajdzie. Kupowane soki i napoje to pioruństwo – zazwyczaj. Wolę więc robić je sama. Tym razem wykorzystaliśmy mix owoców, które akurat przytaszczyliśmy z bazarku. Dolaliśmy trochę wody kokosowej, i otrzymaliśmy coś absolutnie przepysznego.

Smoothie owocowe – składniki

  • woda kokosowa – można było pewno i z mlekiem (roślinnym na przykład) ale my akurat mieliśmy wodę od Healthy People, i postanowiłam ją wykorzystać jako, że uwielbiam smak kokosów. Swoją drogą, producent ma w swojej ofercie też inne, ciekawe produkty.
  • borówki
  • truskawki
  • mango

No i przyda się jakiś dobry blender. Ubolewam nad tym, że mój już trochę jakby pod umarł. Kurczaczki.. czymże ja będę sobie robić to smoothie owocowe, jak postanowi od nas odejść? 😉 Rozglądam się już za czymś nowym. Chociaż ten jest mi żegnać niezwykle trudno, bośmy razem zaczynali moją (na początku tylko przygodę) ze zdrowym odżywianiem. No ale póki co – działa. Więc się cieszę smakiem kremowych zup, smoothie i koktajli.

Jak zrobić nasz pyszny napój?

Właściwie to wystarczy tylko oczyścić odpowiednio owoce, wrzucić je w kielich blendera, zalać wodą kokosową i wszystko razem zmiksować. A później przelać do ulubionej buteleczki, albo do szklanki, włożyć słomkę i.. cieszyć się pysznym smakiem zdrowego smoothie. Można jeszcze posypać wiórkami kokosowymi. Ale tu może być problem z piciem ze słomki.

20170503_141453

20170503_141508

Podobne wpisy

Zostaw komentarz